anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino DAV- DZ860W problem

grisza007
Początkujący

Kino DAV- DZ860W problem

Witam ostatnio zakupilem to oto kino DAV-DZ860W i mam taki problem tylne glosniki sa bezprzewodowe i praktycznie wcale nie ma dzwieku z tych tylnych przod dziala wysmienicie a tylne niestety nie probowalem na roznych filmach muzyce i nic wiecie moze co jest grane ??????????????

16 ODPOW. 16
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

:slight_smile:

morfeusz
Początkujący

SONYES napisał(a):

:lol: :slight_smile:


Nie wiedzę w tym nic śmiesznego! Po co mam wkładać ok.4 filmy na płytę, jak mogę wsadzić więcej na pendrive'a!!! Chyba logiczne!!!

P.S Radzę zobaczyć jak się pisze format DIVX!!! :smileyhappy:

morfeusz
Początkujący

Witam!

Od pewnego momentu, gdy oglądam prawie każdy film - około 90% z nich (obojętnie jaka płyta) film przycina mi, a później zatrzymuje się i płyta od nowa się wczytuje. Nie ukrywam jest to bardzo wkurzające! I mam pytanie czy to już czas na wizytę w serwisie? Zestaw mam około 3 m-c i tak szybko coś by było z laserem?

Dziękuję za odpowiedź!!!

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

to dosm mlidy zestawik Sony ma jedna z najlepszych napedow optycznych i raczej tak szybko by sie nie zepsul a powiedz mi w jakim stanie sa plytki?? i jak czesto sie zdarza??

morfeusz
Początkujący

powiem tak że nagrałem na nową płytę TDK DVD-R (niebieska taka) Tokyo Drift i się zacinało, na DVD-RW nagrałem też to samo (płyta było lekko porysowana), nagrałem Lost na CD-RW (porysowana średnio) chodziło elegancko! Może to wina filmu ale trochę wątpię.

Z tym 90% to trochę przesadziłem, ale trochę się filmów zdarzyło!

Oglądnę jeszcze jutro inne filmy na tej samej płycie tzn TDK DVD-R to się jeszcze odezwę!

Być może to wina płyt albo samego filmu (choć na kompie śmigał ładnie).

Wiadomo nawet kiedy się zatnie film, bo tak zaczyna zwalniać, przyspieszać i stoi, a dźwięk idzie dalej i potem wczytuje od nowa płytę!

oldguest
Początkujący

Chodzi o film w formacie Divx?? Jeśli tak to może być po prostu plik uszkodzony, kodeki komputerowe czasami sobie z tym lepiej radzą (przeskakują uszkodzone fragmenty).... Może też być zakodowane niestandardowym kodekiem lub za dużym bitrate....

morfeusz
Początkujący

Chodzi o film w formacie Divx?? Jeśli tak to może być po prostu plik uszkodzony, kodeki komputerowe czasami sobie z tym lepiej radzą (przeskakują uszkodzone fragmenty).... Może też być zakodowane niestandardowym kodekiem lub za dużym bitrate....



Format to dvdrip, tzn no DiVX ;) ! Coś w tym może być jak mówisz!

A i mam pytanko co to digital media port (dmport) bo zestaw to posiada? Co się do tego podłącza? :smileyredface: