anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino DAV- DZ860W problem

grisza007
Początkujący

Kino DAV- DZ860W problem

Witam ostatnio zakupilem to oto kino DAV-DZ860W i mam taki problem tylne glosniki sa bezprzewodowe i praktycznie wcale nie ma dzwieku z tych tylnych przod dziala wysmienicie a tylne niestety nie probowalem na roznych filmach muzyce i nic wiecie moze co jest grane ??????????????

16 ODPOW. 16
oldguest
Początkujący

A działają w ogole? Przeprowadził Pan kalibrację? Testował Pan na jakiejś płycie DVD ze ścieżką 5.1?

3004-----
Początkujący

a mam trochę podobne kino DAV- DZ830W i u siebie mam tak że na pilocie musisz wcisnąć przycisk SOUND FIELD +/- i tam się zmienia czy dziwek ma lecieć z przednich lub wszystkich głośników(najlepiej opcja MULTI),może na tym polega twój problem

grisza007
Początkujący

robilem kalibracje i dzwiek jest tyle ze jak wloze jakas plytke z dzwiekiem 5.1 to praktycznie nic nie slychac nie wiem czemu z muzyka jest tak samo

oldguest
Początkujący

To może podczas kablibracji po prostu tylne głośniki są dużo bliżej niż przednie więc są ustawione ciszej?

grisza007
Początkujący

jak by tak bylo to bym nie pisal ale tak nie jest i nie wiem co mam robic chyba zwroce to kino

oldguest
Początkujący

Znaczy jeśli dźwięk z tyłu jest, tylko bardzo cichy. Może po prostu była wybrana ścieszka 2.0 na płycie?? Często jest tak że ścieżka PL jest w 2.0 a Angielska w 5.1?

morfeusz
Początkujący

Czy to prawda, że ten zestaw nie odtworzy mi filmu DIVX z pendrive przez port USB???

oldguest
Początkujący

Tak to prawda. Z USB tylko foto i mp3.

morfeusz
Początkujący

Tak to prawda. Z USB tylko foto i mp3.




Kurde..... troche to chore, a miałem kupić pendrive 16GB :smileyevil: