anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Brawia 7 (linia 2024)

profile.country.PL.title
brenas25
Poszukiwacz

Sony Brawia 7 (linia 2024)

Witam. 

Zakupilem 65' smarttv i ogolnie jestem bardzo zadowolony z wyswietlsnego obrazu w SDR, w HDR to jakies mistrzostwo jak dla mnie.

Jednak zauwazylem ze podczas meczy obraz z dalszej kamery jest bardzo malo wyrazny ( twarze to jakies biale plamy).

Pomimo odpowiedniej konfiguracji  zjawisko to wystepuje nadal. 

Zasranawiam sie co moze byc przyczyna, czy ograniczenia panelu VA ( pomimo zastosowanych technologi poprawy obrazu) czy moze trafil mi sie jakis trefny model. 

Tagi (1)
7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

A w jakiej rozdzielczości są mecze, bo jeśli w HD to co w tym dziwnego? Telewizor jest 4K, a mecze są w HD.

profile.country.PL.title
Rafaell38
Poszukiwacz

Kto kupił telewizor z Sony to kupił kota w worku, marka upadła  .Wcześniej czy później nie będzie dostępna żądna aktualizacja do nowego waszego tv . Ale tu na ich forum oni nie odpiszą na wasze pytania. Wstyd i porażka Sony .

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Forum służy do dzielenia się poradami i opiniami dotyczącymi marki i produktów, a nie do wylewania żalu i frustracji życiowych.
Marka SONY nie upadła i raczej nie upadnie i polski malutki rynek marki wiele nie interesuje i to jest problem.
SONY ma ogromne problemy z oprogramowaniem co nie znaczy, że sprzętowo nie robi świetnych produktów.
Osobiście przeszedłem już na wszystkie telewizory LG OLED, ale pod pewnymi względami SONY jest lepsze i perfekcyjne.
Ich telewizory pod względem przetwarzania obrazu słabej jakości skompresowanego radzą sobie najlepiej, chodzi o tzw posteryzację.
Telewizor A95J jest chyba najlepszym produktem, ale niestety SONY nie posiada wersji 83" lub większej.
Aparaty fotograficzne SONY bardzo często używane są przez blogerów i innych profesjonalistów, niestety Ci sami blogerzy skarżą się, że aparat się często zawiesza i serwis rozkłada ręce zwalając winę na użytkownika.
Słuchawki SONY WH i WF1000XM5 też są bardzo chwalone, choć posiadają różne mankamenty.

Elektronika jest tworzona na max 5 lat a dla niejednego na 2 lub 3 lata i ma się kupić następny egzemplarz, taka jest polityka prawie każdej firmy. Maksymalizacja zysków i sprzedaż.

profile.country.PL.title
Rafaell38
Poszukiwacz

  • Sony  lepiej nie produkują telewizorów i oprogramowania do nich , bo nie potrafią. Lepiej niech wezmą się do roboty do konsol i innych produktów tej marki . Tam lepiej pokarzą się niż w TV . Widać że mają same problemy z telewizorami , niech się wycofują się z produkcji Bravia Sony . Tylko na papierze dobrze wyglądają , a później wychodzi że są problemy z aktualizacją czy działaniem telewizora .  Mi nie płacą kurtion za pochwały w Sony , marka  ta już od paru lat jest przereklamowana ,zacofana  problemy z Androidem mają . W Sony  leni  widać  . 
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Rafaell38, ogarnij się, nikt ci nie każe kupować produktów Sony. Jest Manta, są inne marki hipermarketowe, a co do Sony, żadna firma nie dorówna pod względem jakości obrazu telewizorom tej marki. Oprogramowanie to inna sprawa. tutaj można mieć pretensje i to słuszne. Ale czy trzeba mieć Sony?

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Rafaell38 - mnie też nie płacą za krytykę i pochwały SONY.
Trzeba być obiektywnym i to co jest dobre uczciwie wskazać, a to co jest słabą stroną SONY uczciwie krytykować.
Poczytaj sobie moje posty o byłym już telewizorze 83A90J

profile.country.PL.title
Rafaell38
Poszukiwacz

Marka Sony produkuje bezużyteczne telewizory ,po jakimś czasie nie długim  brak aktualizacji , albo błędy w oprogramowaniu . Sony jest bliżej podobna do Manty , lepsze marki jak TCL jakoś mają aktualizację i nie mają tyle problemów jak Sony . Sony  bliżej do hipermarketowej marek jakość dawno minęła . Technologia idzie do przodu a Sony stanął w miejscu , brak jakości , dokładności  . Kto lubi błędy , brak aktualizacji czy logo Sony  przepłaca  , marka całkiem przereklamowana i upadła . To Sony nie ma  jakości obrazu są lepsze marki które dorównują i nawet przewyższają  jakości  wykonania , działania i  aktualizacji  oprogramowania .  Taka prawda że Sony upadło na dno .